Dat is badschuim of badzout koop zonder dat ik een bad heb, daar is een goede reden voor! Liefde voor voetenbadjes. Een tijdje geleden zag ik dat ze bij de DM drogist weer een aantal nieuwe Treaclemoon geuren hadden (helaas wel alleen badschuim en badzout). Ik kon het niet laten om ze mee te nemen en deel graag mijn mening over de Treaclemoon Fizzy prosecco party variant die ik als eerst wilde laten zien.
Hello super leuke roze verpakking! Witte druiven en perzik is wel echt een hele fijne en subtiele geur. Zeker voor mensen die niet houden van mega sterke geuren is dit zeker een geur die je eens zou moeten proberen.
Fizzy prosecco party
Serieus, hoe schattig is deze licht roze (bijna baby roze) kleur op de verpakking. En wat ik ook heel tof vond is dat het water ook zo licht roze wordt en heel subtiel ruikt.
Ingrediënten: MARIS SAL | SODIUM LAURETH SULFATE | SODIUM COCO-SULFATE | SILICA | PARFUM | DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE | CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL | TOCOPHEROL | SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL | PRUNUS PERSICA KERNEL OIL | VITIS VINIFERA SEED OIL | CI 16255 | LINALOOL | CITRONELLOL | HEXYLCINAMALDEHYD | LIMONENE | ALPHA-ISOMETHYL IONONE
Voor iedereen die het belangrijk vind, de producten van Treaclemoon zijn perfect voor veganisten, zijn zonder paraffines, siliconen en minerale oliën, maar heeft wel een lipiden complex. Elk zakje bevat 80 gram wat genoeg is voor een vol bad of voor meerdere voetenbadjes. Ik betaalde 1,25 euro bij de DM drogist in Nordhorn.
Heb jij deze Treaclemoon variant al gespot bij de DM drogist?
Zo een schattige verpakking.
Ik moet maar eens snel naar de DM gaan om daar flink te gaan shoppen….
Een prachtig weekend 😉
Aaaah die verpakking is zo cute!!