Begin 2021 startte ik een nieuwe serie op de blog. Eentje die maandelijks online komt en waarin ik hoop een heleboel positieve dingen delen. In deze things that make me happy serie deel ik elke maand dingen waar ik de afgelopen weken blij van werd. Om mezelf te herinneren, maar hopelijk om jou ook een zetje in deze richting te geven!
Toepasselijk dat het idee van deze serie kwam, op de dag dat ik even een soort mentale dip had. Ik was enorm onzeker ineens, twijfelde overal aan en ik moest zoeken naar de positieve dingen. Daarom extra belangrijk en goed om hier bij stil te gaan staan, zeker in deze tijd kan je soms best negatief worden. Tijd om daar verandering in te brengen met deze nieuwe serie.
Things that make me happy – Februari 2022
Stilstaan bij de kleine dingen, die je die je wél hebt en wat wel goed ging. In plaats van stilstaan bij de negatieve dingen en dingen die misschien anders hadden gemoeten. Nee vanaf nu gaan we echt stil staan bij de positieve momenten, die gaan ons gedrag veranderen. Daarom hieronder een lijstje met dingen waar ik op dit moment (Februari 2022), blij van wordt/werd. Misschien nu wel meer dan voorheen dat ik blij moet zijn met de kleine dingen en mezelf hier ook aan moet helpen herinneren!
Waar ik de afgelopen tijd blij van werd?
– Het kijken van de nieuwe serie ‘Het verhaal van Nederland’.
– De mooie bestellingen die ik heb gehad
– Het berichtje van een winkel dat graag mijn edelstenen wil verkopen
– De ommetjes die ik maakte
– De zon die ineens in mijn kamer scheen op de labradoriet sculpturen
– Dat ik vooruit kon werken!
– Dat ik na een paar slechte nachten met weinig slaap, een aantal dagen echt hele goede nachten had
– Dat de review la bijna helemaal leeg is
– Het gezellige dagje met mama naar Obelink en de lekkere lunch daar
– De mooie samenwerkingen die ik had voor mijn blog
Waar ben jij op dit moment blij mee?
Zoveel leuks.
De van die winkel ontvang ik……
Gezellige dagje uit.
Vervelend dat je niet goed had geslapen.
Een fijne dag……