En daar is die hoor! De eerste Outfit of the day van mijn nichtje Femke! Ze rockt op de foto’s, en het was moeilijk kiezen tussen de lijst met foto’s die ik van haar gemaakt had. Modelletje! Ik hoop echt dat jullie het leuk vinden, want zelf zijn we heel erg enthousiast om nog meer outfitfoto’s te gaan maken!
De outfit die ze vandaag aan jullie laat zien is de houthakkers blouse! Een bekende inmiddels, maar hoe combineren wij hem? We maken er een stoere look van door hem te combineren met leuke half hoge laarsjes, een zwarte broek, een zonnebril en een stoere make-up look! Benieuwd hoe we dat hebben gedaan?
Dit blouse kan je natuurlijk ook als een soort jasje gebruiken door hem gewoon open te laten! Kijk eens hoe leuk dat staat! Met zo’n blouseje kan je natuurlijk alle kanten op! Zo kun je hem open dragen, dicht, maar je kunt hem ook in je broek stoppen waardoor het weer een ander effect geeft!
Femke draagt een statement necklace van de Primark. Deze mooie gouden ketting geeft een mooi effect met de blouse.
Ze draagt bij deze look deze stoere half hoge laarsjes! In een donker grijze/ zwarte kleur.
2 mooie armbandjes, een ringetje, en een zonnebril maken deze look helemaal af.
Mascara : Max&More
Eyeliner: Essence
Concealer stick : Max&More
Liptint: Essence
Compact powder van Essence
Als jullie het leuk vinden dan gaan we meer outfit foto’s maken met Femke, natuurlijk van een heleboel verschillende looks!
Wat vinden jullie van deze look?
Veel liefs,
Carolien & Femke!
Ontzettend leuke outfitpost! Mooie foto’s, ook! Liefs, x
Supermooie blouse met vooral prachtige kleuren, staat je erg leuk <3
Hele leuke look. Dit soort postjes mogen vaker, heel erg leuk om te lezen 🙂
aah dankje! ja ik wil het ook meer gaan doen! vond het erg leuk! alleen weet ik niet of femke ook steeds mee wil.
Alsje 🙂 Het zou wel super leuk zijn. Jullie doen het goed samen 🙂
Heel erg leuk! En je hebt volledig gelijk, wat een mooi meisje! xoxo
wauw echt geweldige look!!! <3 super leuk die blouse!
De houthakkersblouse is top! Mooie foto’s, goed model.. Keep up the good work ✌️
Dankjewel!!
Dankjewel! Jaa ik doe mijn best 🙂