Happy Earth | Pure deo roll on men protect

Een tijdje geleden deelde ik al een aantal reviews van het merk Happy Earth. Producten die goed zijn voor onze huid én voor de planeet! Dit keer een review van de Happy Earth Pure deoroll on men protect. Zonder aluminium, 100% natuurlijk en met een hele neutrale geur die zowel voor mannen als vrouwen geschikt is!

Het uitgebreide assortiment van Happy Earth- uiteenlopend van deodoranten en hand zeep tot heerlijk geurende douchegels – zijn 100% natuurlijk, 100% effectief en vrij van chemicaliën of andere nasties. HAPPY EARTH is dan ook trotse drager van de keurmerken NATRUE en Vegan Society. Aan alles is gedacht: de verpakkingen zijn gemaakt van 100% gerecycled plastic, zijn plasticvrij of zelfs volledig biologisch afbreekbaar. De ingrediënten en verpakkingen worden dichtbij huis verkregen en er wordt CO2-neutraal geproduceerd. Kortom: een dosis vrolijkheid, optimisme en ultieme verzorging die ons en onze planeet ultiem happy stemmen!

Natuurlijke verzorging van Happy Earth!

• 100% natuurlijke ingrediënten – NATRUE gecertificeerd
• 100% effectief
• Zonder chemicaliën of andere nasties
• Maar wel met: ingrediënten waar wij en onze planeet blij van worden
• Vegan – Vegan Society gecertificeerd
• Niet getest op dieren
• CO2-neutraal geproduceerd
• Verpakkingen van 100% gerecycled plastic, plasticvrij of volledig biologisch afbreekbaar

Happy Earth Pure deo roll on men protect

Met de deodoranten slaat Happy Earth een duurzame weg in.De HAPPY EARTH deodoranten zijn 100% natuurlijk, bieden 100% effectieve bescherming tegen lichaamsgeur voor wel 24 uur lang en bevatten geen aluminium chloorhydraat, alcohol, parabenen, drijfgassen, triclosan of minerale oliën. De deo is uiteraard dierproefvrij en laat geen gele of witte vlekken achter in de kleding. De deodorant werkt op basis van potassium alum, een natuurlijk mineraalzout. Dit laat een microscopisch dun laagje minerale zouten op de huid achter; deze zouten voorkomen het ontstaan van lichaamsgeur door bacteriën, zonder de poriën te blokkeren of vernauwen. Het resultaat? De hele dag een heerlijk, fris en happy gevoel!

Ingrediënten Happy Earth Pure deo roll on men protect:
Aqua, Betaine, Potassium Alum, Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Sodium Lactate, Triethyl Citrate, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate***, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Glycerin, Xanthan Gum, Parfum*, Cinnamomum Camphora Linalooliferum Wood Oil*, Pogostemon Cablin Leaf Oil*, Magnesium Chloride, Sodium Bicarbonate, Linalool*, Limonene*, Citral*, Citronellol*, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Citric Acid.

Hoe ik dit product zelf heb ervaren?

Deze Pure deo roll on is speciaal gemaakt voor mannen (de men protect). Maar dat wil niet zeggen dat wij vrouwen deze deo roller niet kunnen of mogen gebruiken! Ik vind het helemaal geen typische mannen geur maar juist een neutrale geur die ook prima door vrouwen gebruikt kan worden. Het is een frisse geur en deze deo roller is verrijkt met botanische extracten, Aloë Vera en essentiële oliën. Net zoals alle andere producten van Happy Earth is ook deze deo roller geschikt voor de gevoelige huid. Daarnaast laat het geen witte vlekken achter op kleding en ben je tot wel 24uur beschermt.

Deze deodorant laat een microscopisch laagje van minerale zouten achter op de huid. Deze zouten doden de bacteriën zonder de poriën te blokkeren.
De roller is super makkelijk in gebruik, je hoeft namelijk alleen maar een aantal keren heen en weer te rollen onder de oksels en klaar!

HAPPY EARTH maakt zoveel mogelijk mensen blij en is daarom verkrijgbaar bij o.a. Etos, Kruidvat, Jumbo en diverse webshops. Het volledige assortiment is verkrijgbaar op www.happyearthcare.com.

About the author
29jaar, geboren in Rijssen, en afgestudeerd als Medisch secretaresse en gespecialiseerd pedagogisch medewerker niveau 4. En al 10 jaar actief als blogger.