Balea professional | Beautiful long shampoo

beautiful long shampoo

Tijdens mijn laatste bezoekje aan de DM drogist een aantal weken geleden nam ik een aantal (voor mij) nieuwe shampoo’s mee om uit te proberen. Eén daarvan is de Balea professional beautiful long shampoo. Speciaal voor lange maar beschadigde haren zodat het weer glans ter krijgt en de beschadigingen gerepareerd worden. Wat ik van deze shampoo vind?

Voor wie nog niet bekend is met het merk Balea, deze kun je kopen bij de DM drogist in Duitsland. Ik ga daar zeer regelmatig naar toe en koop daar eigenlijk al mijn verzorgingsproducten. Ook Treaclemoon heeft daar veel meer geuren die ook standaard in mijn mandje gaan. Voor deze shampoo heb ik bijvoorbeeld €1,45 betaald voor een tube van 250 ml.

Beautiful long shampoo

Ik gebruik al jaren de shampoo’s van het merk Balea maar wilde eens iets nieuws uitproberen. Toen ik langs het schrap liep waar alle soorten shampoo’s lagen, zag ik daar deze gave opvallende roze oranje tube. Tja ik was al verkocht door de verpakking voor ik kon lezen waarvoor het eigenlijk was. Deze beautiful long shampoo repareert en verzorgd het haar intens. Het is een milde reiniging die de puntjes versterkt en verzorgd. Het gaat haarbeschadiging tegen en met de keratine die hierin verwerkt is helpen de haarvezels versterken en de haarkwaliteit verbeteren. De geur van magnolia (want er is magnolia extract in verwerkt) geeft niet alleen een heerlijke geur die je na het douchen ook nog ruikt, maar is ook erg goed voor de haren zelf. Goed om te vermelden is dat er in dit product geen siliconen zijn verwerkt.
beautiful long shampoo

Ingrediënten Balea professional beautiful long shampoo:
AQUA | SODIUM LAURETH SULFATE | COCAMIDOPROPYL BETAINE | SODIUM CHLORIDE | PANTHENOL | MICHELIA ALBA FLOWER EXTRACT | PARFUM | GLYCERIN | DISTEARYL ETHER | DICAPRYLYL ETHER | PEG-4 RAPESEEDAMIDE | DISODIUM COCOYL GLUTAMATE | PEG-4 DISTEARYL ETHER | POLYQUATERNIUM-10 | HYDROLYZED KERATIN | HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE | SODIUM COCOYL GLUTAMATE | ALCOHOL | ISOPROPYL ALCOHOL | PEG-90M | SILICA | SODIUM BENZOATE | POTASSIUM SORBATE | BENZYL ALCOHOL | LIMONENE | BENZYL SALICYLATE | CITRIC ACID | SODIUM ACETATE

Hoe ik dit product zelf heb ervaren?

Ik ben heel erg tevreden met dit product. Nu mijn haren door de Hairlust capsules extra snel groeien hebben mijn haren wel extra verzorging nodig en daar helpt deze shampoo erg goed bij. Mijn punten zijn gezond en je ziet geen beschadigde puntjes meer. Ook zijn mijn haren heerlijk zacht en ruikt het echt nog 2 dagen na het douchen naar de heerlijke shampoo. Mijn haren was ik 2 keer per week met deze beautiful long shampoo en met deze fles doe ik ongeveer een week of 5. Zodra ik weer naar Duitsland kan ga ik dan ook een groot aantal flessen inslaan zodat ik een hele tijd vooruit kan!

Welke shampoo gebruik jij graag?

About the author
29jaar, geboren in Rijssen, en afgestudeerd als Medisch secretaresse en gespecialiseerd pedagogisch medewerker niveau 4. En al 10 jaar actief als blogger.

1 comments on “Balea professional | Beautiful long shampoo

Comments are closed.